Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Акція "Створюємо ліси разом"
Відповідальні особи по забезпеченню комунікації з бажаючими взяти участь в акції “Створюємо ліси разом”  Лісгосп Прізвище, ім'я Посада Телефон Голованівський Кучеренко Ольга Валеріївна   фахівець зі зв'язків ... Дізнатися більше...
      Колектив обласного управління лісового та ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

14.09.2021: У лісгоспах здійснюється патрулювання лісових масивів

 

 

 

 

Люди вже на собі відчули наближення холодів, особливо, коли вночі температура не піднімалась вище 5-ти градусів, а вдень ледве сягала 20. Та лісова охорона разом з рятувальниками та співробітниками поліції постійно здійснюють патрулювання місць відпочинку в лісових насадженнях. А особливо зараз, коли масово сохне трава.

Так і цими вихідними старший майстер Торговицького лісництва Оникіївського лісгоспу Юрій Сіденко разом з працівники Голованівського районного управління ГУ ДСНС України у Кіровоградській області провели спільні рейди щодо попередження та своєчасного виявлення порушників правил пожежної безпеки на території  Новоархангельської громади.

Учасники рейду вкотре нагадали  громадянам основні причини виникнення пожежі у лісових масивах та основні правила поводження з вогнем. А також попередили про адміністративну та навіть кримінальну відповідальність за створення небезпечних ситуацій. На згадку всім було роздано інформаційні листівки.

Сонячні й теплі вересневі вихідні спонукають містян Кропивницького до відпочинку на лоні природи. Оскільки лісове урочище «Салганні піски» зеленою хвилею вписується в межі обласного центру, то наплив відпочивальників у вихідні дні тут завжди великий.

Аби запобігти лісовим пожежам, лісова охорона Кропивницького лісництва ДП «Компаніївський лісгосп» продовжує проводити спільні рейди з представниками поліції та рятувальної служби, щоб  нагадувати громадянам, як безпечно відпочивати на природі під час пожежонебезпечного періоду. Учасники рейдів спілкуються з відпочивальниками та нагадують правила пожежної безпеки під час перебування в лісових масивах, порядок дій у разі виникнення пожеж та вручають їм пам’ятні листівки з відповідними правилами.

Минулі вихідні приміське лісове урочище «Салганні піски» у складі рейдової групи патрулював майстер лісу Кропивницького лісництва Віктор Безгінов, який також показав представникам поліції та пожежно-рятувальної служби поновлені мінералізовані смуги у хвойному насадженні,  які створюють лісівники як один з ефективних методів боротьби з вогнем.

 

За повідомленнями лісгоспів

 

 

 

 

Добавлено: 14.09.2021

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты