Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
                                                                  ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

15.01.2018: Анонс "Світ лісу" № 3/2017

 

 

 

 

 

      У свіжому випуску часопису Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства  «Світ лісу» читайте про таке:

 • Привітання лісівникам і ветеранам галузі з Новим роком та Різдвом від начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Наталії Ревенко.
 • Рубрика «Календар подій» розповідає про головні події у житті лісівників Кіровоградщини.
 • Про публічний виступ трудових колективів державних лісогосподарських підприємств інформує рубрика «Профспілкові вісті» (фоторепортаж).
 • Підсумки лісокультурної кампанії 2017 року.
 • Лісова галузь Кіровоградщини – у рубриці «Мовою цифр».
 • Зі змінами в законодавстві з питань ведення лісового та мисливського господарства ознайомлює рубрика «Офіційно».
 • Як юні та дорослі лісівники готували новорічні сюрпризи для діток з багатодітних родин міста Кропивницького дізнавайтеся у матеріалі «Подарували дітям радість».
 • Промінчики позитиву від лісової родини: фоторепортаж із обласного лісового ярмарку в Кропивницькому з участю лісівників Кіровоградщини.
 • До вашої уваги знайомство з лісовими ювілярами – ветеранами галузі та працівниками лісгоспів.  «Світ лісу» розповідає про представників ДП «Оникіївський лісгосп» - головного економіста Ларису Якович, головного механіка Миколу Жмурка та колишнього головного інженера підприємства, який нещодавно вийшов на пенсію, Віктора Терентьєва.  На сторінках видання розповідь про майстрів лісу Василя Саченка (Глинське лісництво) і Василя Головка (Золотарівське лісництво), механіка Світловодського лісгоспу Анатолія Климчука, майстра лісу Петрівського лісництва Долинського лісгоспу Віталія Коваленка й тракториста-машиніста Бобринецького лісництва Дмитра Великого. «Світ лісу» знайомить з майстром лісу Червоно-Нерубаївського лісництва Олегом Яковенком і Володимиром Волошиним, який до виходу на заслужений відпочинок був верстатником Бірківського лісництва Олександрівського лісгоспу. Серед ювілярів і майстер лісу Олександрійського лісництва ДП «Онуфріївський лісгосп» Олег Грицюк та працівник ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» Петро Кісільов.
 • Поважні ювілейні дати відзначили ветерани лісового господарства Валентина Реп’ях, Микола Дорошенко, Іван Кукурудза, Петро Касьяненко (ДП «Оникіївський лісгосп»), Іван Семененко, Леонід Білан (ДП «Чорноліський лісгосп»), Петро Кутурлаш і Марія Шара (ДП «Олександрівський лісгосп).
 • У 2017 році на Кіровоградщині день народження родини відсвяткували 13 подружніх пар. У родинах лісівників народились 13 дівчаток і 12 хлопчиків.
 • Віршований астрологічний прогноз на Рік Собаки від ветерана лісової галузі Віктора Усеніна.

Переглянути журнал.  

      Огляд випуску - від прес-служби Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

 

Добавлено: 15.01.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты