Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
   Лісівники Кіровоградщини закликають усіх людей бути ОБЕРЕЖНИМИ при поводженні з вогнем на прилеглих до лісів територіях.  Шановні громадяни! НЕ паліть на присадибних ділянках суху траву, НЕ спалюйте сміття, НЕ викидайте на узбіччя ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

15.05.2019: Раді зустрічати гостей

 

 

Територія ДП «Оникіївський лісгосп» уже не перший рік є найбільш привабливим природним куточком в Маловисківському районі для екскурсій, гостей, відвідувачів, які бажають насолодитися чарівним світом природної краси. Адже тут завжди гостинні та привітливі господарі, охайна і вишукано окультурена навколишня місцевість, багато цікавого із рослинного та тваринного світу.

І цей рік не виключення. Уже телефонують представники з різних шкіл, підприємств, організацій, цікавляться та записуються в чергу.

Днями нашу територію відвідали представники Вищої народної школи при духовному центру Кіровоградщини (відділ краєзнавства) разом  з керівником Кондрашовою Валентиною Сергіївною. Екскурсія лісгоспом для них виявилася надзвичайно цікавою. Вони висловлювали своє захоплення чистотою та охайністю території, красою екзотичних дерев та кущів дендрарію, різноманіттям сортів та видів саджанців у тепличному господарстві, ознайомилися з фазанами та дикими тваринами, а також турботою, стараннями та вкладеною працею лісівників у розвиток лісового господарства. 

В свою чергу, лісгосп довідково повідомляє, що територія лісгоспу – це виробнича територія підприємства. Екскурсії проводяться за попереднім записом. Часи приймання з 8 до 17 години, перерва з 12 до 13. Вартість послуги 60 гривень за дорослого, 30 гривень за дитину шкільного віку, але мінімальна вартість 300 гривень. Відвідування у вихідні дні тільки за попередньої домовленості та оплаті послуг.

Людмила Поркуян, головний лісничий

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 15.05.2019

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты