Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Відеоанонс
  Тактико-спеціальні навчання по гасінню лісової пожежі на базі ДП "Світловодський лісгосп" Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства, 2017 р.  Учасники навчань - працівники державної лісової охорони та ... Дізнатися більше...
   Працівники апарату обласного управління лісового ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

15.06.2017: В Онуфріївському лісгоспі триває догляд за лісовими культурами

 

 

Для поліпшення умов приживлюваності та росту лісових культур протягом останнього місяця працівники Онуфріївського лісгоспу провели догляди за захисними насадженнями загальною площею 50 гектарів. На лісовідновних ділянках доглянули 14,6 га лісових культур, а також здійснили прополювання на 0,5 га плантацій новорічних ялинок.

У лісорозсаднику знищили бур’яни на 0,37 га. Молоді посіви акації білої, гледичії, дуба черешчатого та червоного рівненькими рядочками зеленіють на чистій ділянці.

Догляд проводився ручним та механізованими способом. У лісництвах працюють згуртовані колективи, завдяки яким виробничий процес не знає зупину і характеризується високими якісними показниками. Трактористи та сезонні лісокультурниці за сумлінну працю заслуговують на велику повагу.

Олександр Явтушенко, інженер лісових культур

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 15.06.2017

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты