Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Пожежні навчання (ВІДЕО)
На базі ДП «Олександрівський лісгосп» відбулись спільні тактико-спеціальні навчання по гасінню умовної пожежі в лісовому масиві, участь у яких взяли державна лісова охорона Кіровоградщини та працівники Управління Держслужби з надзвичайних ... Дізнатися більше...
  Щиро вітаємо з днем народження завідувача сектором ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

15.06.2017: В Онуфріївському лісгоспі триває догляд за лісовими культурами

 

 

Для поліпшення умов приживлюваності та росту лісових культур протягом останнього місяця працівники Онуфріївського лісгоспу провели догляди за захисними насадженнями загальною площею 50 гектарів. На лісовідновних ділянках доглянули 14,6 га лісових культур, а також здійснили прополювання на 0,5 га плантацій новорічних ялинок.

У лісорозсаднику знищили бур’яни на 0,37 га. Молоді посіви акації білої, гледичії, дуба черешчатого та червоного рівненькими рядочками зеленіють на чистій ділянці.

Догляд проводився ручним та механізованими способом. У лісництвах працюють згуртовані колективи, завдяки яким виробничий процес не знає зупину і характеризується високими якісними показниками. Трактористи та сезонні лісокультурниці за сумлінну працю заслуговують на велику повагу.

Олександр Явтушенко, інженер лісових культур

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 15.06.2017

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты