Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Деревина паливна
Знайти інформацію щодо контактів відповідальних осіб для купівлі дров'яної деревини непромислового призначення можна за наступними посиланнями:   ДП «Оникіївське лісове господарство» - https://dpolg.com.ua/inde.../novini/1955-do-uvagi-naselennya ДП «Чорноліське ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

15.11.2022: З теплом до армії: Лісівники Кіровоградщини передають допомогу ЗСУ

 

 

З перших днів повномасштабної війни в Україні лісівники Кіровоградщини згуртовано допомагають нашим воїнам, забезпечуючи їх всім необхідним. Завдяки нашим військовим, які ведуть запеклі бої з окупантами заради нашого спокою та незалежності, тут на місцях ми можемо спокійно працювати та підіймати економіку країни. Відтак, ми зобов’язані допомагати нашим військовим: на сьогодні, це один з важливих напрямків роботи лісівників.

 

Наразі передаємо на фронт головний ресурс – деревину, яка надзвичайно потрібна нашим захисникам. Вже передано 775 кубометрів деревини паливної, 960 кубометрів круглих лісоматеріалів та 10 кубометрів пилопродукції.

Також надається допомога коштами понад 500 000 грн: сюди входить лікування, фінансова підтримка членам сімей працівників, забезпечення святковими наборами до загальнодержавних свят військовим та їх родинам.

Лісівники області передають на фронт продуктові набори, медикаменти, засоби гігієни та все необхідне. В такій критичній ситуації ми зобов‘язані допомагати усім, чим можемо.

Дякуємо ЗСУ!

Все буде Україна!

#З_ТЕПЛОМ_ДО_АРМІЇ.

Пресслужба
Кіровоградського обласного управління
лісового та мисливського господарства

Добавлено: 15.11.2022

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты