Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Пожежні навчання (ВІДЕО)
На базі ДП «Олександрівський лісгосп» відбулись спільні тактико-спеціальні навчання по гасінню умовної пожежі в лісовому масиві, участь у яких взяли державна лісова охорона Кіровоградщини та працівники Управління Держслужби з надзвичайних ... Дізнатися більше...
  Щиро вітаємо з днем народження завідувача сектором ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

16.06.2017: «Веселі Боковеньки» приймали Всеукраїнський експедеційно-польовий збір команд юних ботаніків

 

 

 

Учасники 6-го Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних ботаніків, що проходить цими днями на Кіровоградщині, завітали до ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки». У заході беруть участь 18 команд з 16 областей України.

З вітальним словом перед учасниками заходу виступила директор установи Галина Підтикана, яка зазначила, що дендропарк «Веселі Боковеньки» вважається одним з кращих зразків садово-паркового мистецтва в Україні, котрий уже понад 120 років викликає подив багатьох відвідувачів своїми дивовижними пейзажами, створеними поєднанням екзотичної рослинності, водних гладей ставків та штучних озер з типовими степовими пейзажами.    

Також на території лісового центру є дві ділянки цілинного степу – заказник загальнодержавного значення «Боковеньківська балка» та заказник місцевого значення «Цілина», де росте близько 30 видів рослин, занесених до Червоної книги України.

Лісівники провели екскурсію по парку, під час якої молодь ознайомилася з рідкісними видами дерев і кущів, привезеними з різних частин світу та пристосованими до  степових умов.

У рамках заходу відбулися ботанічні практикуми з визначення рослин. Командивиступили зі звітами-презентаціями про проведені дослідження.

Також учні організували фотовиставку, на якій було представлено зображення червонокнижних рослин, що ростуть у дендропарку.

 

 

Наталія Хоміч, головний лісничий

 

 

 

 

Добавлено: 16.06.2017

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты