Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
З метою запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах та оперативного реагування на них державними лісогосподарськими підприємствами здійснюється комплекс профілактичних заходів. У пожежонебезпечний період державна лісова охорона ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

16.09.2020: Хвойні ліси працівники Кіровоградського лісництва патрулюють цілодобово

 

 

 

Зважаючи на високий клас пожежної небезпеки, лісова охорона Кіровоградського лісництва працює в посиленому, цілодобовому режимі.

Для попередження виникнення та розповсюдження лісових пожеж з початку року в лісонасадженнях уже створено 15 км мінералізованих смуг та на 113 км проведено догляд за ними.Особливо велике значення в лісництві приділяють протипожежній пропаганді серед населення.Для проведення роз’яснювальної роботи про небезпеку загорань вздовж доріг виставлена наочна агітація, проводиться розповсюдження листівок на протипожежну тематику, постійно проводяться контролюючі рейди,

Статистика природних пожеж показує, що їх сплеск спостерігається у вихідні дні, коли люди масово відпочивають на природі. Тому  в  лісової охорони Кіровоградського лісництва вихідні дні є особливо напруженими в роботі, оскільки це переважно приміські хвойні лісові насадження, які дуже небезпечні в пожежному відношенні.

У соснових лісових масивах в урочищах «Салганні піски» та «Оситняжка» патрулювання провели майстри лісу Володимир Фівко, Валерій Кузь та Віктор Безгінов, на чергуванні був і водій автомобіля, обладнаного пожежним модулем, Леонід Шевченко. Порушників пожежної безпеки під час рейду не виявили. 

Лісівники закликають жителів Кіровоградщини і в подальшому дотримуватись правил пожежної безпеки в лісі й пам’ятати, що вогонь найнебезпечніший ворог лісу. Збережімо ліси від пожеж разом.

Яна Прозор,

помічник лісничого Кіровоградського лісництва

 

 

 

 

 

Добавлено: 16.09.2020

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты