Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
ВІДЕО
                                                                                            ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

16.11.2017: 19 листопада відкривається полювання на зайця-русака

 

 

19 листопада у мисливських угіддях Кіровоградщини відкривається сезон полювання на зайця-русака, триватиме він до 21 січня 2018 року включно. Проводити полювання на зайця дозволено щонеділі. За день можна вполювати одну особину хутрового звіра.

Починаючи з 19 листопада у мисливських угіддях області буде дозволено полювання одразу на три види мисливських тварин: пернату дичину, парнокопитних та хутрового звіра. Таким чином суттєво збільшиться навантаження на мисливські угіддя за рахунок росту числа осіб, які одночасно виходитимуть за здобиччю. Тому, перебуваючи на полюванні, у першу чергу необхідно дбати про безпеку життя й дотримуватися встановлених правил поводження з вогнепальною мисливською зброєю.

Обласне управління лісового та мисливського господарства нагадує мисливцям про те, що мисливцям на полюванні необхідно мати при собі перелік документів: відстрілочну картку, посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушення правил полювання, дозвіл на зброю, а також паспорт на собак мисливських порід у разі їх використання.

Роботу по охороні державного мисливського фонду в Кіровоградській області та боротьбі з браконьєрством постійно здійснюють спеціалізовані рейдові бригади, до складу яких входять працівники лісової охорони, представники правоохоронних та природоохоронних органів. Вони діють у кожному адміністративному районі.

З початку року проведено 880 рейдових перевірок з участю 2300 осіб, під час рейдів виявлено 76 випадків незаконного проведення полювання. На порушників накладено штрафи в сумі 10,8 тис. грн. Винуватці добровільно сплатили штрафи в розмірі 10,6 тис. грн.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

Добавлено: 16.11.2017

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты