Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Акція
Відповідальні особи по забезпеченню комунікації з бажаючими взяти участь в акції “Створюємо ліси разом”  Лісгосп Прізвище, ім'я Посада Телефон Голованівський Кучеренко Ольга Валеріївна   фахівець зі зв'язків ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

16.11.2017: 19 листопада відкривається полювання на зайця-русака

 

 

19 листопада у мисливських угіддях Кіровоградщини відкривається сезон полювання на зайця-русака, триватиме він до 21 січня 2018 року включно. Проводити полювання на зайця дозволено щонеділі. За день можна вполювати одну особину хутрового звіра.

Починаючи з 19 листопада у мисливських угіддях області буде дозволено полювання одразу на три види мисливських тварин: пернату дичину, парнокопитних та хутрового звіра. Таким чином суттєво збільшиться навантаження на мисливські угіддя за рахунок росту числа осіб, які одночасно виходитимуть за здобиччю. Тому, перебуваючи на полюванні, у першу чергу необхідно дбати про безпеку життя й дотримуватися встановлених правил поводження з вогнепальною мисливською зброєю.

Обласне управління лісового та мисливського господарства нагадує мисливцям про те, що мисливцям на полюванні необхідно мати при собі перелік документів: відстрілочну картку, посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушення правил полювання, дозвіл на зброю, а також паспорт на собак мисливських порід у разі їх використання.

Роботу по охороні державного мисливського фонду в Кіровоградській області та боротьбі з браконьєрством постійно здійснюють спеціалізовані рейдові бригади, до складу яких входять працівники лісової охорони, представники правоохоронних та природоохоронних органів. Вони діють у кожному адміністративному районі.

З початку року проведено 880 рейдових перевірок з участю 2300 осіб, під час рейдів виявлено 76 випадків незаконного проведення полювання. На порушників накладено штрафи в сумі 10,8 тис. грн. Винуватці добровільно сплатили штрафи в розмірі 10,6 тис. грн.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

Добавлено: 16.11.2017

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты