Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
                                                                  ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

17.01.2018: Чорноліський лісгосп готовий безкоштовно вивезти новорічні ялинки з місць їх накопичення у Знам’янці

 

 

 

Чорноліський лісгосп в передноворічний період реалізував понад 5,5 тисячі новорічних ялинок. Більшість лісових красунь потрапила до домівок жителів міста Знам’янки і принесла святковий настрій у помешкання містян.

Нині свята закінчуються і ялинки починають «прикрашати» сміттєві баки та прилеглу територію до них у дворах житлових масивів міста.

На виконання Закону України «Про відходи», який зобов’язує з 1 січня 2018 р. проводити обов’язкове сортування твердих побутових відходів, та з метою недопущення захаращення міста Чорноліський лісгосп пропонує створити в Знам’янці кілька пунктів накопичення новорічних ялинок для подальшої їх утилізації. Лісгосп безкоштовно здійснить роботи з вивезення із цих місць новорічних дерев, щоб переробити їх на тріску та використати для мульчування плантацій новорічних ялинок.

Підприємство звернулося  із цією пропозицією до міськвиконкому і громадських організацій, керівників ОСББ та всіх небайдужих знам’янчан, які прагнуть щоб їх мальовниче містечко було чистим і комфортним для проживання, скоординувати дії щодо організації таких пунктів накопичення деревних відходів та повідомити лісгосп про місце їх розташування. Координатором робіт з утилізації новорічних ялинок у Знам’янці виступає Знам’янське лісництво.

За повідомленням Чорноліського лісгоспу

 

 

Добавлено: 17.01.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты