Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Деревина паливна
Знайти інформацію щодо контактів відповідальних осіб для купівлі дров'яної деревини непромислового призначення можна за наступними посиланнями:   ДП «Оникіївське лісове господарство» - https://dpolg.com.ua/inde.../novini/1955-do-uvagi-naselennya ДП «Чорноліське ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

17.09.2022: Привітання начальника управління з Днем працівника лісу

 

Шановні лісівники та ветерани галузі!

Наша Батьківщина сповнена величного та зеленого багатства: від багатолітніх дубів до тендітних берез. І аби на теренах України продовжувала розтягатись зелена ковдра наших лісів, нам неабияк потрібно мати згуртованість та сумлінність у своїй праці. Особливо сьогодні, коли природа нашої землі постала перед масштабною загрозою.

Від щирого серця хочу подякувати кожному, хто пов'язав своє життя з лісовою галуззю та кожному, хто готовий у будь-яку мить протягнути руку допомоги для визволення лісів України.

З нагоди свята хочу побажати, щоб ваше життя було сповнене добробутом, затишком, а праця приносила натхнення, міцне здоров'я та довгі літа.

Зі святом всіх, хто сьогодні оберігає наш ліс, примножуючи його багатства, та всіх ветеранів лісового господарства, що поклали міцний фундамент для прийдешнього покоління.

Хай ліс шумить життям, а над головою височіє мирне небо!

З повагою,
начальник обласного управління лісового та мисливського господарства,
Наталія Ревенко

Добавлено: 17.09.2022

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты