Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Деревина паливна
Знайти інформацію щодо контактів відповідальних осіб для купівлі дров'яної деревини непромислового призначення можна за наступними посиланнями:   ДП «Оникіївське лісове господарство» - https://dpolg.com.ua/inde.../novini/1955-do-uvagi-naselennya ДП «Чорноліське ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

17.10.2020: Лісові господарства Кіровоградщини приєдналися до всеукраїнської акції «Мільйон дерев за добу»

 

 

 

 

 

17 жовтня лісові господарства Кіровоградщини долучились до загальнодержавної екологічної ації «Озеленення України» з висаджування мільйона дерев за добу.

На території лісництв Голованівського, Долинського, Компаніївського, Олександрівського, Оникіївського, Онуфріївського, Світловодського та Чорноліського лісгоспів було висаджено 31 тисячу дерев на загальній площі 30,8 гектара за участі 216 чоловік, або понад 140 дерев на кожного учасника. Було залучено 12 учнів, 16 представників громадських організацій, 18 представників влади, 6 журналістів, 134 представників державної лісової охорони.

Висадка проходила невеликими групами людей на відкритих майданчиках і з дотриманням усіх карантинних правил і норм.

Акція відбулася в рамках проекту «Озеленення України» спільно з «CEO Club Ukraine», громадською організацією «Стратегія майбутнього», Книгою рекордів України за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України й Державного агентства лісових ресурсів України.

Посадка дерев проходила по всій Україні в різній формі. Це створення нових лісів, заліснення зрубів, закладання алей, парків та індивідуальні висадження на прибудинкових територіях.

Перелянути фото.

 

 

 

 

 

Добавлено: 17.10.2020

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты