Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
   Лісівники Кіровоградщини закликають усіх людей бути ОБЕРЕЖНИМИ при поводженні з вогнем на прилеглих до лісів територіях.  Шановні громадяни! НЕ паліть на присадибних ділянках суху траву, НЕ спалюйте сміття, НЕ викидайте на узбіччя ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

18.02.2020: На Кіровоградщині порахували диких мисливських тварин

 

 

 

Упродовж січня-лютого в мисливських угіддях Кіровоградщини проходили заходи з обліку основних видів мисливських тварин. В обласному управлінні лісового та мисливського господарства визначили зміни кількості дикого звіра.

За результатами обліку відмічається підвищення чисельності оленя благородного. Нині вона становить 225 особин, що на 10 відсотків вище показника обліку в минулому році. Кількість оленів плямистих збільшилась на 4 відсотки до 118 особин. Зростає і  популяція козулі: на території області мешкає 6 397 особин (приріст порівняно з 2019 роком становив 143 голови).

Чисельність інших видів мисливських тварин знижується. Кабан представлений 425 особинами – на 15 відсотків менше, ніж торік. Чисельність зайця-русака – 71 524 особини (менше на 7 відсотків).

Збір облікових матеріалів проводили працівники державної лісової охорони разом з представниками 31 користувача мисливських угідь, природоохоронних органів та Держпродспоживслужби. На підставі цих даних буде розроблено низку заходів для забезпечення охорони й раціонального використання державного мисливського фонду, а також встановлено проекти лімітів добування мисливської дичини в сезоні полювання 2020/21 рр.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 18.02.2020

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты