Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Новорічні ялинки
На Кіровоградщині підготовано до реалізації 39,2 тисячі штук новорічних ялинок, вирощених на спеціальних хвойних плантаціях. Це сосна кримська та звичайна і ялина звичайна.   Орієнтовні ціни для реалізації ялинок новорічних по Кіровоградському ... Дізнатися більше...
  Колектив обласного управління лісового та мисливського ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

18.11.2020: Низку питань лісогосподарської діяльності розглянуто на техраді ДП «Компаніївський лісгосп»

 

 

 

Виробничо-технічну нараду з лісничими ДП «Компаніївський лісгосп» провів директор підприємства Олександр Слюсаренко. 

На нараді проаналізовано результати осінньої інвентаризації лісокультурних об’єктів. Зокрема, інвентаризація проводилась на площі 464,7 га. Середній процент приживлення одно-, дво- та трирічного віку саджанців становив 76,8 %. За класами якості: 34,04 % лісових культур І класу, 52,4% - другого класу. 72,9 га лісових культур, які досягли нормативної зімкнутості крон, густоти та висоти, у 2020 році переведено у вкриті лісовою рослинністю площі та передано в експлуатацію.

На базовому  лісорозсаднику Компаніївського лісництва, площа якого становить 5 га, вирощено 315 тис. шт. стандартних сіянців деревно-чагарникових порід. На шкільних відділеннях і плантаціях площею 3,7 га висаджено 25 тис. шт. саджанців, на площі 58 га вирощується 121 тис. штук новорічних сосен різного віку.

У ході наради розглядались також питання проведення лісогосподарських заходів, реалізації лісопродукції, фінансово-економічні показники тощо.

Перед лісовою охороною було поставлено завдання щодо посилення роботи рейдових бригад з охорони й захисту лісу в передноворічний період.

ДП «Компаніївський лісгосп»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 18.11.2020

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты