Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Новорічні ялинки
Особи, відповідальні за реалізацію новорічних ялинок Підприємство ПІБ Контактний номер Голованівський ЛГ Мельник Роман Валерійович (0-252) 2-13-74 Долинський ЛГ Бадрак Оксана Борисівна (05234) 2-02-48 Компаніївський ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

18.11.2021: У держлісгоспах Кіровоградщини завершено заготівлю жолудя

 

 

 

Лісівники Кіровоградщини в заплановані терміни завершили збір жолудя. Для підготовки до наступної лісокультурної кампанії зібрано 30,9 т насіння дуба звичайного. Усього наразі заготовлено 33,5 т насіння.

Частину зібраного та перевіреного насіння висівають у лісові розсадники. Решту зберігатимуть у насіннєсховищах до весни, після чого її також висіють у розсадники. Сіянцями дуба – основної лісоутворюючої породи Кіровоградської області заліснюватимуть цьогорічні зруби та нові площі, на яких створюватимуть захисні лісові насадження.

Нинішнього року було вирощено 2,94 млн. штук стандартних сіянців лісоутворюючих порід та 179 тисяч стандартних саджанців декоративних порід. У цілому лісогосподарські підприємства забезпечили власну потребу в посадматеріалі й матимуть що запропонувати територіальним громадам і населенню для озеленення населених пунктів, закладів соціальної сфери, приватних садиб і т. ін.

 

 

 

 

Добавлено: 18.11.2021

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты