Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

19.02.2021: Лісівнича профспілка провела он-лайн засідання

 

 

 

 

18 лютого в обласній організації профспілки працівників лісового господарства в режимі он-лайн відбулось розширене засідання Президії та засідання обласного комітету, під час яких розглядались питання проведення колдоговірної кампанії, звітно-виборних профспілкових конференцій, складання податкової звітності, виконання плану роботи за 2020 рік та план роботи на 2021 рік тощо.
Кіровоградська облпрофспілка у своїх рядах налічує 1207 членів, з них 337 – це непрацюючі пенсіонери і поряд з тим дуже активні члени профспілкового руху. 
 
У 2021 році в колективах відбувається відповідальна робота – укладання нових колективних договорів. У ході засідання наголошено, що під час колективних переговорів необхідно враховувати всебічні аспекти поліпшення соціально-економічного розвитку колективів, щодо охорони праці, здоров’я та відпочинку працівників.
 
При обговоренні питання щодо виконання планових показників за 2020 рік зазначалося, що їх виконано, проте пандемія COVID-19 внесла свої корективи у форми роботи. Значну її частину довелось виконувати в дистанційному режимі, але, безумовно, увага до членів профспілки у відповідальні моменти їх життя є найкращою мотивацією на користь профспілки, підкреслювали учасники засідання.
 
Найкращі працівники, профспілкові активісти отримали профспілкові нагороди різних рівнів.
 
Уже стало доброю традицією разом з адміністрацією та обласним Товариством лісівників вітати до державних та професійного свят пенсіонерів – членів профспілки, поділяти моменти радості та хвилини скорботи, що, у свою чергу, сприяє поліпшенню морально-психологічного клімату в колективі. Адже гарний настрій, з яким працівник приступає до виконання своїх обов’язків, сприяє забезпеченню планових показників і, найголовніше, – позитивно впливає на емоційний стан усередині колективу.
 
У задумах членів лісівничої профспілкової організації багато планів, і найголовніше, в єдності профспілки та адміністрації наша сила, впевненість у майбутньому, - переконані профспілчани.
 
 
 
 
 
 
Добавлено: 19.02.2021

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты