Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

19.02.2021: Підготовка лісівників до весняного сезону

 

 

 

 

На подвір’ї лютує зима, закидаючи дерева снігом і придавлюючи міцним морозцем все навкруги. Лютий нагадує, що він все ж таки лютий і не має бажання здавати свої позиції березню, адже в його ще є час показати нам справжню зиму.

Ці стандарти природи абсолютно не поширюються на тепличне господарство Чорноліського лісгоспу. Незважаючи на лють природи за межами споруд в теплицях лісгоспу затишно й тепло, вже набирають обертів роботи по вирощуванню декоративного садивного матеріалу.

Тут укорінені живці хвойних порід з грядок пересаджуються в горщики дбайливим руками лісокультурниці для подальшого дорощування їх протягом всього наступного вегетативного періоду.

Проведення таких робіт дасть змогу завчасно завершити комплекс підготовчих заходів до початку сезону ранньовесняного живцювання: вивільнити площі, провести заміну субстрату та вчасно розпочати живцювання. Нині вже близько 10 тисяч укорінених живців висаджені у горщики, це близько третини від загальної їх кількості. Лісівники впевнені, що сезон живцювання розпочнеться вчасно.

Прес-служба ДП “Чорноліський лісгосп”

 

Добавлено: 19.02.2021

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты