Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Акція "Створюємо ліси разом"
Відповідальні особи по забезпеченню комунікації з бажаючими взяти участь в акції “Створюємо ліси разом”  Лісгосп Прізвище, ім'я Посада Телефон Голованівський Кучеренко Ольга Валеріївна   фахівець зі зв'язків ... Дізнатися більше...
      Колектив обласного управління лісового та ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

19.08.2016: На Кіровоградщині здійснюють заходи щодо недопущення розповсюдження збудника африканської чуми

У Кіровоградській області ускладнилась епізоотична ситуація щодо африканської чуми свиней. Діагноз на це небезпечне захворювання підтверджено у померлих тварин, яких тримали у домогосподарствах сіл Деріївка Онуфріївського району та Хмельове Маловисківського району.

Щоб не допустити розповсюдження збудника цієї хвороби та ліквідувати його, користувачі мисливських угідь та обласне управління лісового та мисливського господарства вживають посилених заходів.

Представники державної лісової охорони та єгерської служби проводять щоденні спостереження в мисливських угіддях за клінічним станом диких кабанів. Протягом нинішнього року проведено близько 5900 спостережень, за результатами яких загиблих або підозрілих на захворювання африканської чуми свиней диких тварин в області не виявлено.

На виконання рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при обласній державній адміністрації державним підприємством «Онуфріївське лісове господарство», Деріївським мисливсько-рибальським господарством УТМР, Онуфріївською районною організацією УТМР та Маловисківською районною організацією УТМР сформовані бригади мисливців для проведення депопуляції дикого кабана у мисливських угіддях, розташованих на території Маловисківського та Онуфріївського районів. Вони складаються з представників державної лісової охорони, головного управління національної поліції, управління державної служби з надзвичайних ситуацій та головного управління ветеринарної медицини.

Облуправління лісового та мисливського господарства звертається до жителів Кіровоградщини з проханням: при виявленні підозрілих на захворювання (з такими ознаками, як невластива поведінка, хитка хода, пригнічення тощо) чи загиблих диких кабанів терміново повідомляти Кіровоградське ОУЛМГ за телефоном: (0522) 22-06-03.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

Добавлено: 19.08.2016

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты