Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Новорічні ялинки
На Кіровоградщині підготовано до реалізації 39,2 тисячі штук новорічних ялинок, вирощених на спеціальних хвойних плантаціях. Це сосна кримська та звичайна і ялина звичайна.   Орієнтовні ціни для реалізації ялинок новорічних по Кіровоградському ... Дізнатися більше...
  Колектив обласного управління лісового та мисливського ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

19.11.2020: 22 листопада відкривається полювання на хутрового звіра

 

 

 

У неділю, 22 листопада, у мисливських угіддях Кіровоградщини відкривається сезон полювання на хутрового звіра. Він триватиме до 17 січня 2021 року включно. Полювати на зайця-русака дозволяється щонеділі. За день можна вполювати одну особину хутрового звіра.

Відповідно, починаючи з 22 листопада в області буде дозволено проводити полювання одночасно на три види мисливських тварин: пернату дичину, парнокопитних і хутрового звіра. Зі збільшенням числа осіб, які виходитимуть за здобиччю, навантаження на мисливські угіддя суттєво зросте. Мисливцям під час полювання слід дбати про безпеку життя й дотримуватися правил поводження з вогнепальною зброєю.

Нагадуємо, що тим, хто здійснює полювання, необхідно мати при собі такі документи: відстрілочну картку або ліцензію, посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушення правил полювання, дозвіл на зброю, а також паспорт на собак мисливських порід у разі їх використання.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 19.11.2020

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты