Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
   Лісівники Кіровоградщини закликають усіх людей бути ОБЕРЕЖНИМИ при поводженні з вогнем на прилеглих до лісів територіях.  Шановні громадяни! НЕ паліть на присадибних ділянках суху траву, НЕ спалюйте сміття, НЕ викидайте на узбіччя ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

20.05.2020: Вирощування декоративного посадматеріалу в Глинському лісництві

 

 

 

Про досвід вирощування декоративного посадматеріалу в Глинському лісництві ДП «Світловодський лісгосп» розповідає помічник лісничого Тетяна ПОКОТИЛО:

-  Кілька років назад, будучи в місті Ужгород, гуляючи  його вулицями, побачила неймовірної краси кущ. Моєю мрією стало виростити такий кущ також. І лише торік, ранньої весни, лісничий привіз мені кілька гілочок піраканти.

Зараз у теплицях Глинського лісництва ведеться догляд за декоративними живцями. Праця спрямована на зрошування молодих живців, підживлювання, прополювання від бур’янів, а також на боротьбу зі шкідниками та хворобами та  створення оптимальних умов для вкорінення живців.

Цілий рік поливали, доглядали череночки в теплиці. Довелось докласти немало зусиль, щоб виростити придатний для продажу кущик.

І вже цієї весни ми маємо першого покупця  піраканти яскравочервоної, Pyracantha coccinea Roem.

Піраканта яскравочервона – це вічнозелений вид; рослини мають форму куща до 2 (6) м висотою, широку крону – до 5 м в діаметрі, сформовану розгалуженими, колючими, довгими, червонувато-бурими гілками з сіруватим опушенням на стовбурі.

Посухостійка, невибаглива до ґрунту, росте на важких і на сухих кам’янистих місцях. Доволі морозостійка, світлолюбна. Стійко переносить стрижку і добре тримає надану їй форму, тому часто використовується для створення живоплоту. Як декоративна рослина і вічнозелений чагарник підходить для різних композицій, груп і в одиночній посадці.

 

 

 

 

 

Добавлено: 20.05.2020

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты