Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Акція
Відповідальні особи по забезпеченню комунікації з бажаючими взяти участь в акції “Створюємо ліси разом”  Лісгосп Прізвище, ім'я Посада Телефон Голованівський Кучеренко Ольга Валеріївна   фахівець зі зв'язків ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

21.03.2018: Сьогодні відзначається Міжнародний день лісу

 

 

 

 

21 березня відзначається Міжнародний день лісу. Цього дня стартує щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка триватиме до 21 квітня, Дня довкілля.

Державні лісогосподарські підприємства Кіровоградщини планують нинішнього року створити 200 га нових лісів і забезпечити відтворення лісу на зрубах на площі 200 га.

Готуючись до весняної лісокультурної кампанії, держлісгоспи виростили 4,83 млн. штук сіянців лісових порід. Крім того вирощено 175 тис. штук саджанців декоративних порід для реалізації населенню та об’єктам соціальної сфери для озеленення територій. Під час підготовки до лісокультурної кампанії лісогосподарські підприємства забезпечили виконання низки заходів: провели підготовку ґрунту, перевірили стан готовності техніки, зробили запаси паливно-мастильних матеріалів і т. ін.

Лісівники запрошують жителів Кіровоградщини долучитися до справи збереження зелених легенів землі - взяти участь у Всеукраїнській акції “Майбутнє лісу  у твоїх руках”.

У період акції вартові лісу приділятимуть особливу увагу еколого-просвітницькій роботі зі школярами, поширюватимуть знання про ліси та їх значення для життя на землі.

За 12 років від початку акції спільними зусиллями близько 22 тисяч юних і дорослих громадян, які переймаються долею рідної землі, на території регіону з’явилось 710 га лісу. Дякуємо всім учасникам за активну  підтримку та бажання допомогти лісівникам у примноженні зелених просторів краю задля його екологічної безпеки. Створені разом з вами зелені обереги неоціненний внесок у майбутнє наступних поколінь.

Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 21.03.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты