Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
   Лісівники Кіровоградщини закликають усіх людей бути ОБЕРЕЖНИМИ при поводженні з вогнем на прилеглих до лісів територіях.  Шановні громадяни! НЕ паліть на присадибних ділянках суху траву, НЕ спалюйте сміття, НЕ викидайте на узбіччя ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

21.05.2020: Лісівники долучаються до Всесвітнього дня вишиванки

 

 

 

На третій четвер травня припадає яскраве і життєдайне свято, яке підтримують в усіх куточках планети. Цього дня в знак єдності українці одягають вишиті сорочки, перетворюючи світ навколо на неймовірну красу.

21 травня в країні ще діє карантин, тому в лісівничих колективах в обмеженій кількості можуть долучитися до свята. Попри все нам потрібні позитивні емоції й налаштування на добрі думки. Саме тому лісівники залишаються вірними традиціям свого народу.

Фото надано ДП «Чорноліський лісгосп».

Фото надано ДП «Світловодський лісгосп».

Лісівники  ДП «Компаніївський лісгосп"

Працівники Компаніївського лісгоспу приєднались до фотофлешмобу в соціальній мережі Facebook. Хто перебував на робочих місцях, зробили фото у своїх кабінетах. Менеджер із збуту Наталія Балабушка, мати трьох доньок, працює дистанційно, тому до флешмобу долучилась разом з родиною.

  

У ДСДЛ центрі «Веселі Боковеньки» також одягли святкові вишиванки з різними орнаментами та кольорами, адже робота в лісовому центрі об’єднала однодумців з різних регіонів України: Кіровоградщини, Дніпропетровщини, Одещини, Черкащини, Миколаївщини та Криму. 

 

Шанують українські традиції і в апараті обласного управління лісового та мисливського господарства. Нинішнього року відзначити всім разом День вишиванки не вдається. Про збереження лісівниками традицій свого народу розповідають світлини з фотоархіву управління.  

(Фото з архіву ОУЛМГ).

 

 

Добавлено: 21.05.2020

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты