Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Деревина паливна
Знайти інформацію щодо контактів відповідальних осіб для купівлі дров'яної деревини непромислового призначення можна за наступними посиланнями:   ДП «Оникіївське лісове господарство» - https://dpolg.com.ua/inde.../novini/1955-do-uvagi-naselennya ДП «Чорноліське ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

23.01.2023: Щодо ліквідації Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07 вересня 2022 року №1003 «Деякі питання реформування управління лісової галузі» Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства перебуває в стані ліквідації.

Державні лісогосподарські підприємства діяльність яких координувалася Кіровоградським обласним управлінням реорганізуються шляхом приєднання їх до Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України».

Реалізація повноважень Державного агентства лісових ресурсів України у сфері лісового та мисливського господарства на території Черкаської, Кіровоградської та Вінницької областей здійснюється Центрально-Західним міжрегіональним управлінням лісового та мисливського господарства (код ЄДРПОУ 44979060, вул. Пирогова, 26, м. Вінниця, тел. 0432 61-17-42).

Інформація щодо Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства розміщена на офіційному сайті Центрально-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства.

Добавлено: 23.01.2023

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты