Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
 Колектив апарату обласного управління лісового та мисливського ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

23.11.2020: Під час відкриття сезону полювання на хутрового звіра складено три протоколи

 

 

 

Минулої неділі, 22 листопада, у мисливських угіддях Кіровоградщини розпочався сезон полювання на хутрового звіра. Участь у його відкритті взяли близько п’яти тисяч мисливців. Триватиме він до 17 січня 2021 року включно.

Під час відкриття сезону працівники лісової охорони здійснювали рейди з охорони державного мисливського фонду та боротьби з браконьєрством. Було виявлено три випадки порушення правил полювання – на території Вільшанського, Компаніївського та Онуфріївського районів. За те, що мисливці виходили за здобиччю без документів, визначених статтею 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», їм доведеться сплатити штрафи.

Нині  в області дозволено проводити полювання одночасно на три види мисливських тварин: пернату дичину, парнокопитних і хутрового звіра. На пернатих дозволяється полювати в середу, суботу й неділю,  на парнокопитних - у суботу та неділю, на хутрових тварин – лише в неділю.

Тим, хто здійснює полювання, необхідно мати при собі такі документи: відстрілочну картку або ліцензію, посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушення правил полювання, дозвіл на зброю, а також паспорт на собак мисливських порід у разі їх використання.

 

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 23.11.2020

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты