Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
У воєнний час
Довідник безбар'єрності "У воєнний час" «Довідник безбар’єрності» – проект з відкритим кодом, доступний для використання та цитування, який також можна доповнювати. Над ним працювали правозахисники, психологи, батьки, які виховують ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

24.05.2022: У ДП «Оникіївський лісгосп» здійснено спільні рейди

 

 

В Тишківському лісництві ДП «Оникіївське лісове господарство» створено рейдову групу по охороні лісових масивів від незаконних рубок та лісових пожеж. Цими вихідними, працівниками лісової охорони лісництва проведено спільні рейди за участю лісничого Генсицького Р.Г., старшого майстра Бондаренка С.В., майстер лісу Марченко С.С., представників 15 ДПРЧ УДСНС України та співробітників Новоукраїнського районного відділення поліції головного управління в Кіровоградській області.

При цьому було обстежено місця біля лісових масивах, де буває населення на відпочинку. З ними проводились профілактичні бесіди, роз’яснювались правила пожежної безпеки та інформували про заборону відвідування лісових насаджень, що зумовлено, в першу чергу, воєнним станом. Крім того, наголошувалось про відповідальність за вказані порушення.

 

Прес-служба Оникіївського лісгоспу
(за інформацією Тишківського лісництва)

 

Добавлено: 24.05.2022

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты