Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
.

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

24.12.2018: Світловодські лісівники пересікли екватор обласного ялинкового ярмарку

 

 

 

Сьогодні, 24 грудня, обласний лісовий ярмарок, який щодня гостинно зустрічає жителів Кропивницького, перетнув екватор. На ярмарку торгували новорічною хвойною продукцією, вирощеною в Світловодському лісгоспі.

Представники Світловодського лісгоспу не зрадили своїй щорічній традиції оригінально зутрічати Новий рік. Головними прикрасами їхньго святкового намету стали символ 2019 року - довірлива свинка-"скарбник" Нюша та саморобна їстівна ялинка - знахідка світловодських лісових умільців.

Господарі допомагали кропивничанам обрати найкращу ялиночку, пригощали дітлахів власною випічкою і дарували їм забавки. Дорослим пропонували мед, лісові дари, банні віники і т. ін.

Із солодощами, пухнастою зеленобокою красунею та новорічними привітаннями завітали лісівники до Артема Чудина. На потреби сім’ї було передано зібрані працівниками Світловодського лісгоспу кошти.

 

З 26 грудня на відвідувачів ярмарку чекають ялинки та різноманітні лісові дари, які привезуть працівники Долинського, Оникіївського, Олександрівського лісгоспів та ДСДЛ центру "Веселі Боковеньки". Запрошуємо всіх охочих придбати ароматне новорічне диво на лісовому ярмарку біля обласного управління лісового та мисливського господарства (за адресою: вул. Тараса Карпи, 76).

  

 

 

 

 

   

  

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 24.12.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты