Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Деревина паливна
Знайти інформацію щодо контактів відповідальних осіб для купівлі дров'яної деревини непромислового призначення можна за наступними посиланнями:   ДП «Оникіївське лісове господарство» - https://dpolg.com.ua/inde.../novini/1955-do-uvagi-naselennya ДП «Чорноліське ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

25.03.2019: Через випалювання стерні фазан і заєць-русак на Кіровоградщині можуть зникнути

 

 

 

Мисливську фауну Кіровоградщини представляють такі основні види: близько семи тисяч голів диких парнокопитних тварин (кабан, козуля, олені благородний і плямистий), 77 тисяч голів зайця-русака та майже 47 тисяч голів фазана.

Полювання на фазана є одним із найулюбленіших видів полювання не тільки кіровоградських мисливців. У сезон полювання 2018/2019 років участь у полюванні на фазана взяли понад 2000 мисливців, з яких 400 – мисливці з інших регіонів.

Проте популяція фазана опинилася під загрозою знищення, оскільки в останні роки випалювання стерні на полях, очерету біля ставків та водойм набуло масового характеру. Це, у свою чергу, призводить до стрімкого знищення мисливської фауни Кіровоградщини. Дуже швидко зникає фазан, оскільки очерет є одним із найулюбленіших місць, де гніздиться цей птах.

Під час вигоряння стерні та очерету фазани, зайці-русаки не мають шансів на порятунок – вони або згорають заживо, або задихаються в диму.

Враховуючи надзвичайно високий ступінь загрози зникнення найбільш поширених в області видів дикої фауни, обласне управління лісового та мисливського господарства звертається до громадян з проханням спільно захистити дику природу області – інформувати управління про зафіксовані випадки підпалів. Телефон «гарячої лінії» - (0522) 22-06-03.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

Добавлено: 25.03.2019

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты