Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
Колектив обласного управління лісового та мисливського ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

25.03.2019: Через випалювання стерні фазан і заєць-русак на Кіровоградщині можуть зникнути

 

 

 

Мисливську фауну Кіровоградщини представляють такі основні види: близько семи тисяч голів диких парнокопитних тварин (кабан, козуля, олені благородний і плямистий), 77 тисяч голів зайця-русака та майже 47 тисяч голів фазана.

Полювання на фазана є одним із найулюбленіших видів полювання не тільки кіровоградських мисливців. У сезон полювання 2018/2019 років участь у полюванні на фазана взяли понад 2000 мисливців, з яких 400 – мисливці з інших регіонів.

Проте популяція фазана опинилася під загрозою знищення, оскільки в останні роки випалювання стерні на полях, очерету біля ставків та водойм набуло масового характеру. Це, у свою чергу, призводить до стрімкого знищення мисливської фауни Кіровоградщини. Дуже швидко зникає фазан, оскільки очерет є одним із найулюбленіших місць, де гніздиться цей птах.

Під час вигоряння стерні та очерету фазани, зайці-русаки не мають шансів на порятунок – вони або згорають заживо, або задихаються в диму.

Враховуючи надзвичайно високий ступінь загрози зникнення найбільш поширених в області видів дикої фауни, обласне управління лісового та мисливського господарства звертається до громадян з проханням спільно захистити дику природу області – інформувати управління про зафіксовані випадки підпалів. Телефон «гарячої лінії» - (0522) 22-06-03.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

Добавлено: 25.03.2019

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты