Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
   Лісівники Кіровоградщини закликають усіх людей бути ОБЕРЕЖНИМИ при поводженні з вогнем на прилеглих до лісів територіях.  Шановні громадяни! НЕ паліть на присадибних ділянках суху траву, НЕ спалюйте сміття, НЕ викидайте на узбіччя ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

25.03.2020: На Кіровоградщині на 78 відсотків виконано весняну посадку лісових культур

 

 

 

 

У лісогосподарських підприємствах Кіровоградщини тривають лісопосадкові роботи. У рамках весняної посадки заплановане створення насаджень на площі 268 га: 154 га на зрубах і 114 га нових лісів. Станом на 25 березня заходи виконані на площі 208 га, висаджено 739 тисяч дерев. Таким чином план весняної посадки лісових культур виконано на 78 відсотків.

Враховуючи об’єм весняної посадки, усього до кінця року в області буде створено 313 га лісу. На них висадять близько 1,5 мільйона штук сіянців.

За час весняної лісокультурної кампанії доповнення лісових культур становило 213 га, з яких 86 га – захисні насадження.

Висівання насіння в розсадниках і коробах здійснено на площі 0,3 га. Плантації новорічних ялинок створено на площі 13,4 га.

З початку року лісові господарства реалізували населенню близько 6 тисяч штук саджанців декоративних порід на загальну суму 561 тис. гривень.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ.

Фото надано ДП "Долинський лісгосп" 

 

 

 

 

Добавлено: 25.03.2020

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты