Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
У воєнний час
Довідник безбар'єрності "У воєнний час" «Довідник безбар’єрності» – проект з відкритим кодом, доступний для використання та цитування, який також можна доповнювати. Над ним працювали правозахисники, психологи, батьки, які виховують ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

25.05.2022: Відповідь КОУЛМГ щодо повідомлення СБУ про незаконний експорт державного лісу

 

 

 

 

 

Відповідь 
Кіровоградського обласного 
управління лісового та мисливського господарства 
щодо повідомлення СБУ про незаконний експорт державного лісу

 

Із 1 листопада 2015 року поставка на експорт лісоматеріалів необроблених не здійснюється, оскільки заборонена Законом України «Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів».

Із моменту введення в дію вищезазначеного Закону Кіровоградським обласним управлінням лісового та мисливського господарства не було видано жодного сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій на деревину цінних порід, визначених статтею 1 Закону України «Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів» (акація, береза, вишня, груша, горіх, каштан, тис ягідний, черешня, явір, ялівець).

Поставка продукції переробки лісогосподарськими підприємствами на зовнішній ринок здійснюється відповідно до діючих контрактів контрагентам з Литви, Німеччини, Польщі та США. При цьому слід звернути увагу на те, що а ні обласному управлінню, ні державним лісогосподарським підприємствам наразі невідомо про те, що хтось з цих контрагентів є підконтрольною фірмою Д. Фірташа, який перебуває під санкціями РНБО.

Крім того, поставка пиломатеріалів здійснюється відповідно до укладених контрактів за ціновою політикою, що не шкодить інтересам держави та лісгоспів і з 01.06.2022 року реалізовуватиметься виключно за результатами аукціонів на ліцензованих біржах. Поставка лісоматеріалів необроблених здійснюється виключно за результатами аукціонів з продажу необробленої деревини на ліцензованих біржах, на яких самими покупцями формується цінова політика.

Жодна з поставок, що здійснюється державними лісогосподарськими підприємствами (лісоматеріалів – на внутрішній ринок та пиломатеріалів – на зовнішній ринок), не визнана незаконною у судовому порядку.

Кіровоградське управління лісового і мисливського господарства зацікавлено об’єктивно розібратися у цій ситуації, тому повідомляємо про готовність співпраці з СБУ.

Пресслужба
Кіровоградського обласного
управління лісового та мисливського господарства

Добавлено: 25.05.2022

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты