Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
Колектив обласного управління лісового та мисливського ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

26.02.2019: У Кіровоградській області побільшало мисливців

 

 

 

Для чималої кількості жителів Кіровоградщини полювання є одним з видів активного дозвілля. На картковому обліку в обласному управлінні лісового та мисливського господарства перебувають 23 491 мисливець, з них щорічно виходять на полювання близько шести тисяч чоловік. 2018 року в області стало на 574 мисливці більше, щорічні контрольні картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання обміняли 8 949 чоловік.

Мисливців найбільше цікавить полювання на хутрового звіра та диких парнокопитних тварин. У мисливському сезоні 2018/19 рр. проведено 302 полювання, добуто 229 голів парнокопитної дичини (45 голів кабана, 173 – козулі, 11 – оленя плямистого і благородного).

На території Кіровоградщини ведення мисливського господарства здійснюють п’ять лісогосподарських підприємств, 24 організації УТМР, ФСТ «Динамо» України, а також громадська організація «Сапсан».

Перевірку дотримання мисливцями правил полювання, техніки безпеки та поводження зі зброєю на полюванні здійснюють спеціалізовані рейдові бригади. Вони складаються з працівників державної лісової охорони, правоохоронних і природоохоронних органів, а також єгерської служби користувачів мисливських угідь.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

 

Добавлено: 26.02.2019

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты