Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Деревина паливна
Знайти інформацію щодо контактів відповідальних осіб для купівлі дров'яної деревини непромислового призначення можна за наступними посиланнями:   ДП «Оникіївське лісове господарство» - https://dpolg.com.ua/inde.../novini/1955-do-uvagi-naselennya ДП «Чорноліське ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

26.05.2017: Обласний зліт учнівських лісництв виявив найсильніших

 

 

Дев’ятий обласний зліт учнівських лісництв Кіровоградщини пройшов 25 червня на базі ДП «Оникіївський лісгосп».

Основна мета заходу – підтримка ініціативи підростаючої молоді з освоєння навичок лісогосподарської, природоохоронної, просвітницької та дослідницької діяльності, виявлення й заохочення кращих учнівських лісництв.

В організації та проведенні конкурсу взяли участь обласне управління лісового та мисливського господарства, обласне Товариство лісівників України та Обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Під керівництвом педагогів та працівників лісового господарства на зліт з’їхались представники 17 учнівських об’єднань з усієї області.

 

Теплими напутніми словами підлітків вітали голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко та очільник лісової галузі Кіровоградщини Наталія Ревенко.

 

Наталія Ревенко відзначила: "Робота з розвитку руху учнівських лісництв є одним з пріоритетних напрямів у діяльності обласного управління лісового та мисливського господарства і його структурних підрозділів. У шкільних лісництвах учням прищеплюють любов до природи рідного краю, формують трудові вміння та навички в галузі лісівництва, готують до свідомого вибору професії».

Музичне вітання учасникам зльоту адресувала Вікторія Балабушка, представниця «Зеленої планети» - команди - переможця минулорічного зібрання.

 

Конкурс розпочався з презентації команд-учасниць та представлення досягнень юних лісівників. Свої знання й практичні навики з питань лісознавства, екології та біології учасники продемонстрували у лісі, під час практичної роботи.

 

Під час зльоту відбувся відбір учнів на регіональному рівні для участі в національному відборі на міжнародний конкурс «Молодь у лісах Європи». Оцінювався рівень знання молоддю англійської мови та основ лісового господарства. У проведенні відбору практичну допомогу надала Любов Полякова, завідувач сектором міжнародних відносин, науки та зв’язків з громадськістю Держлісагентства України.

 

На кожному етапі змагань юні лісівники підтвердили, що протягом року вони пройшли у шкільних лісництвах гарну теоретичну й практичну підготовку. А тому членам журі у складі Ольги Медведєвої, завідувача кафедри екології та охорони навколишнього середовища Центральноукраїнського національного технічного університету, Сергія Данилова, головного спеціаліста управління освіти, науки, молоді та спорту ОДА, Валентини Роздєльської, головного спеціаліста сектору лісового господарства ОУЛМГ, та фахівців ОЦЕНТУМу було нелегко визначити кращу команду й призерів лісового конкурсу.

 

 

  

  

 

 

  

  

 

 

 

Перше місце й путівку на всеукраїнський зліт учнівських лісництв у Житомирі заслужено отримала команда Веселобоковеньківського шкільного лісництва Іванівської ЗОШ.

Журі присудило два других місця: ДЕГО «Флора» ЗОШ № 3 м. Кропивницького та «Зеленій планеті» Компаніївського НВО.

 

Третє місце розділили команди «Екос» Тишківської ЗОШ та Червоно-Нерубаївського шкільного лісництва з Підлісного.

  

Переможців та призерів нагороджено дипломами й призами.

Для юних лісівників було організовано пізнавальну екскурсію територією лісгоспу.

  

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ                   

 

 

 

Добавлено: 26.05.2017

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты