Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Акція "Створюємо ліси разом"
Відповідальні особи по забезпеченню комунікації з бажаючими взяти участь в акції “Створюємо ліси разом”  Лісгосп Прізвище, ім'я Посада Телефон Голованівський Кучеренко Ольга Валеріївна   фахівець зі зв'язків ... Дізнатися більше...
      Колектив обласного управління лісового та ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

27.03.2017: На території Голованівського лісництва проводиться депопуляція диких кабанів

 

 

 

Відповідно до плану заходів щодо ліквідації африканської чуми свиней на території урочища «Воловик» Голованівського лісництва та недопущення її поширення на територію Голованівського району, 25 березня бригадою мисливців з проведення депопуляції диких кабанів відстріляно 10 голів. З метою недопущення розповсюдження АЧС та інших інфекційних захворювань відстріляних диких тварин утилізовано шляхом спалювання на місці відстрілу.

За дорученням Держлісагентства України та обласної державної адміністрації Кіровоградським обласним управлінням лісового та мисливського господарства постійно здійснюються заходи щодо запобігання занесення збудника африканської чуми свиней у мисливські угіддя області. Щоденні посилені обстеження мисливських угідь ведуться 200 єгерями користувачів мисливських угідь.

Необхідні спостереження за клінічним станом диких свиней лісова охорона спільно з користувачами мисливських угідь продовжуватиме вести й далі.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 27.03.2017

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты