Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
   Лісівники Кіровоградщини закликають усіх людей бути ОБЕРЕЖНИМИ при поводженні з вогнем на прилеглих до лісів територіях.  Шановні громадяни! НЕ паліть на присадибних ділянках суху траву, НЕ спалюйте сміття, НЕ викидайте на узбіччя ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

27.06.2020: Охорона лісів від пожеж: Компаніївський, Олександрівський, Оникіївський, Світловодський лісгоспи

 

 

 

У лісах Кіровоградської області зберігається високий клас пожежної небезпеки. Для запобігання пожежам лісова охорона працює в посиленому режимі. У вихідні та святкові дні продовжуються профілактичні заходи з недопущення загорянь у лісових насадженнях.

На виконання плану проведення спільних рейдових перевірок по дотриманню Правил пожежної безпеки в лісах України працівники лісового господарства спільно з представниками Держслужби з надзвичайних ситуацій та Нацполіції здійснюють рейди, під час яких проводять роз'яснювальні бесіди з відпочивальниками.

Перевіряючі закликають людей дотримуватись правил поведінки в лісі й обережно поводитись із вогнем. А також попереджають про те, що за порушення правил пожежної безпеки в лісових насадженнях передбачена адміністративна відповідальність.

 

Компаніївський лісгосп, Кіровоградське та Компаніївське лісництва

Олександрівський лісгосп, Червоно-Нерубаївське, Олександрівське лісництва

 

Оникіївський лісгосп, Торговицьке лісництво

 

Світловодський лісгосп, Крилівське лісництво

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 27.06.2020

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты