Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
 Працівники апарату обласного управління лісового та ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

27.11.2019: Охорона державного мисливського фонду триває

 

 

 

Працівники державної лісової охорони Кіровоградщини постійно здійснюють рейди з охорони державного мисливського фонду та боротьби з браконьєрством. Контроль за проведенням полювання та дотриманням мисливцями правил техніки безпеки здійснюють спеціалізовані бригади. 

Нинішнього року державною лісовою охороною проведено 963 рейди. Участь у них брали 2390 чоловік. Перевіряючими було виявлено 79 випадків порушення правил полювання. У всіх випадках мисливці виходили за здобиччю без документів, визначених статтею 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання». На порушників накладено адміністративних штрафів у сумі 15079 грн., цими особами сплачено 14059 грн.

Нагадуємо, у Кіровоградській області триває мисливський сезон 2019/20 років. Нині дозволяється  полювати одразу на три види мисливських тварин: пернату дичину, парнокопитних та хутрового звіра. Полювати можна по середах, суботах та неділях – на пернатих і парнокопитних і лише по неділях – на зайця-русака.

Шановні мисливці! Під час полювання дбайте про безпеку життя й дотримуйтесь правил поводження з вогнепальною зброєю. Не забувайте, що на полюванні при собі необхідно мати такі документи: відстрілочну картку або ліцензію, посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушення правил полювання, дозвіл на зброю, а також паспорт на собак мисливських порід у разі їх використання.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

Добавлено: 27.11.2019

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты