Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
 Колектив апарату обласного управління лісового та мисливського ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

27.12.2018: Життя в стилі хюгге запропонували на ярмарку олександрівські лісівники

 

 

 

Сьогодні, 27 грудня, відвідувачі обласного лісового ярмарку вкотре переконалися, що життя лісівників не обмежується лише роботою й домашніми клопотами. У лісових господарів є чимало творчих занять, які приносять задоволення. Частинкою свого творчого доробку олександрівські лісівники люб’язно поділилися із жителями обласного центру, щоб ті відчули себе щасливішими.

Елементи декору, які прикрасили намет-«лістудіо» Олександрівського лісгоспу, радували око, створювали атмосферу затишку. В інтер’єрі було використано багато милих дрібниць, до виготовлення яких мають безпосереднє відношення самі ж працівники лісгоспу. Майстрував по дереву в стилі хюгге майстер лісу Олександрівського лісгоспу Євген Безпалий. Його роботи стали справжньою родзинкою студії. Інспектор кадрів лісгоспу Валерія Крива зшила прикраси на новорічну ялинку для маленької кропивничанки Ангеліни Бондарєвої. Іграшкове оздоблення святкової подарункової корзини та намету підготували учні Червоно-Нерубаївського шкільного лісництва з Підлісного. Зібрати воєдино й вдихнути життя в імпровізований домашній куточок допомагала голова профкому Валентина Вдовиченко.

Ангеліна Бондарєва, яка з нетерпінням чекала на зустріч із новорічним дивом, не приховувала радості, побачивши лісову команду. Тож лісівники сподіваються, що святковий настрій, принесений ними, зберігатиметься у родині дівчинки ще довгий час.

  

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 27.12.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты