Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
З метою запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах та оперативного реагування на них державними лісогосподарськими підприємствами здійснюється комплекс профілактичних заходів. У пожежонебезпечний період державна лісова охорона ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

28.07.2020: Лісівники підбили піврічні підсумки роботи

 

 

 

На базі ДП «Оникіївський лісгосп» під головуванням начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Наталії Ревенко 28 липня відбулося виїзне засідання колегії управління. На ньому було підбито підсумки господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств Кіровоградщини за перше півріччя.

 

За словами першого заступника начальника управління – головного лісничого Олега Середюка, державні лісогосподарські підприємства забезпечили належне виконання запланованих лісогосподарських заходів. Упродовж весняної лісокультурної кампанії в області  створено 282,4 га лісових культур, з них 114,3 га нових лісів. Догляд за лісовими культурами проведено на площі 3046 га, доповнення – на площі 554 га. Здійснено комплекс протипожежних заходів. За звітний період у підвідомчих лісах трапилось 6 випадків лісових пожеж.

Обсяг виявлених незаконних рубок становив 125 куб. метрів, завдано шкоду в сумі 1 193 тис. грн., відшкодовано 30,6 тис. грн.

Від усіх видів рубок підприємствами заготовлено 63,2 тис. куб. м ліквідної деревини. Реалізовано лісопродукції в круглому вигляді 53,6 тис. куб. м.

На деревообробних дільницях перероблено 5,9 тис. куб. м деревини та випущено продукції переробки на суму 21,2 млн. грн.

Обсяг реалізованої продукції становить 122,8 млн. грн.

На фінансування заходів з охорони праці витрачено 1 405 тис. грн.

Як зауважив Олег Середюк, упродовж звітного періоду не виникало заборгованості по заробітній платі перед працівниками. Середній рівень зарплати становив 13 118 грн.

Надходження до бюджетів усіх рівнів та єдиного соціального внеску від лісогосподарських підприємств області становили 58,9 млн. грн.

 На колегії розглянули стан використання лісових ресурсів. За інформацією заступника начальника управління - начальника відділу мисливського господарства та використання лісових ресурсів Олександра Кваші, загальний вихід лісоматеріалів круглих від усіх видів рубок становив 36,6 %, дров’яної деревини ПВ – 10,1 %, дров’яної деревини НП – 53 % та хмизу ліквідного – 0,2 %. Загальний випуск продукції переробки з одного кубометра пущеної в переробку деревини становить 3 578 грн., що на 191 грн. менше, ніж за перше півріччя 2019 року.

Про стан виконавської дисципліни та правової роботи у державних лісогосподарських підприємствах інформувала головний спеціаліст – аудитор Тетяна Коваленко.

Першу сходинку в трудовому суперництві за перше півріччя зайняло ДП «Оникіївський лісгосп», на другому місці – ДП «Олександрівський лісгосп», третій результат у ДП «Чорноліський лісгосп». На останньому місці із стимулюючим призом до перемоги – символічною черепахою опинилося ДП «Компаніївський лісгосп».

Наталія Ревенко повідомила учасників засідання про хід засідання колегії Держлісагентства України. Керівником було наголошено на необхідності здійснення посилених заходів із забезпечення охорони лісів від вогню та проведення більш активної рейдової роботи з охорони державного мисливського фонду та по боротьбі з браконьєрством під час сезону полювання.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 29.07.2020

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты