Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
З метою запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах та оперативного реагування на них державними лісогосподарськими підприємствами здійснюється комплекс профілактичних заходів. У пожежонебезпечний період державна лісова охорона ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

28.07.2020: Лісова охорона Кіровоградського лісництва провела рейд у лісовому урочищі «Салганні піски»

 

 

 

Працівники лісової охорони  Кіровоградського лісництва ДП «Компаніївський лісгосп» спільно з представниками поліції міста Кропивницького та Держслужби з надзвичайних ситуацій здійснили патрулювання в  приміському лісовому урочищі «Салганні піски».

Учасники рейду наголошували відпочивальникам на необхідності відповідального ставлення до природи, тому що найменша людська  недбалість може призвести до пожежі в лісі. Лісоохоронці нагадували громадянам, що лісові пожежі в спекотних умовах вирізняються швидкістю і великою площею розповсюдження  і за лічені хвилини можуть знищити значні площі лісів, на відновлення яких потрібні десятиліття.

У рамках рейду також було перевірено стан мінералізованих смуг навколо лісу та наявність шлагбаумів при в’їздах, а також інформаційних стендів. 

ДП «Компаніївський лісгосп»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 28.07.2020

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты