Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
   Лісівники Кіровоградщини закликають усіх людей бути ОБЕРЕЖНИМИ при поводженні з вогнем на прилеглих до лісів територіях.  Шановні громадяни! НЕ паліть на присадибних ділянках суху траву, НЕ спалюйте сміття, НЕ викидайте на узбіччя ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

28.07.2020: Лісова охорона Кіровоградського лісництва провела рейд у лісовому урочищі «Салганні піски»

 

 

 

Працівники лісової охорони  Кіровоградського лісництва ДП «Компаніївський лісгосп» спільно з представниками поліції міста Кропивницького та Держслужби з надзвичайних ситуацій здійснили патрулювання в  приміському лісовому урочищі «Салганні піски».

Учасники рейду наголошували відпочивальникам на необхідності відповідального ставлення до природи, тому що найменша людська  недбалість може призвести до пожежі в лісі. Лісоохоронці нагадували громадянам, що лісові пожежі в спекотних умовах вирізняються швидкістю і великою площею розповсюдження  і за лічені хвилини можуть знищити значні площі лісів, на відновлення яких потрібні десятиліття.

У рамках рейду також було перевірено стан мінералізованих смуг навколо лісу та наявність шлагбаумів при в’їздах, а також інформаційних стендів. 

ДП «Компаніївський лісгосп»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 28.07.2020

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты