Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
У воєнний час
Довідник безбар'єрності "У воєнний час" «Довідник безбар’єрності» – проект з відкритим кодом, доступний для використання та цитування, який також можна доповнювати. Над ним працювали правозахисники, психологи, батьки, які виховують ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

29.11.2021: На Кіровоградщині планується реалізувати понад 31 тисячу штук новорічних ялин

 

 

 

 

 

 

На Кіровоградщині розпочалась заготівля новорічних ялин. Робота проводиться державними лісогосподарськими підприємствами. Шкода довкіллю та лісовим насадженням при цьому не завдається.

Новорічні дерева вирощують на спеціальних промислових плантаціях. В області зростає 616 тисяч штук сосни кримської та звичайної і ялини звичайної. 31,3 тисячі штук новорічних дерев лісгоспи готові реалізувати нинішньої зими, включаючи новорічні деревця, які придбаватимуть оптові покупці. Станом на 29 листопада споживачі вже придбали у лісівників 7,9 тисячі штук ялинок.               

Напередодні новорічних свят лісова охорона бере під особливий контроль стан охорони хвойних насаджень від браконьєрів. У лісництвах вживають заходи з недопущення незаконної вирубки ялинок. Ведеться охорона плантацій новорічних ялин і хвойних насаджень.

Відповідно до чинного законодавства за незаконно зрубані хвойні дерева передбачена адміністративна відповідальність. Розмір штрафів для громадян становить 510-1020 гривень за одне дерево, для посадових осіб -  2550-5100 гривень. Крім того необхідно буде відшкодувати й нанесену довкіллю шкоду, мінімальний розмір якої становить 544 гривні.

Тож працівники лісового господарства рекомендують усім бажаючим придбавати святкове дерево в лісгоспах та лісництвах і на спеціалізованих ялинкових базарах. Реалізовуватимуть ялинки до кінця грудня. Із 17 грудня в м. Кропивницькому відбуватиметься продаж сосен та ялин, які привозитимуть з різних куточків Кіровоградщини.

Придбати новорічних красунь, вирощених у державних лісогосподарських підприємствах області та ДСДЛ центрі «Веселі Боковеньки», можна за адресами лісгоспів та їх структурних підрозділів.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

Фото ДП "Оникіївський лісгосп"

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 29.11.2021

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты