Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
ВІДЕО
 .                                                                                                               ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

3.12.2018: В обласному управлінні обговорили питання охорони хвойних насаджень у передноворічний період

 

 

 

В обласному управлінні лісового та мисливського господарства сьогодні, 3 грудня, відбулась спільна нарада, під час якої розглядалось питання охорони хвойних молодняків від незаконного вирубування в передноворічний період 2018 року. У нараді взяли участь перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Олег Середюк, заступник начальника управління Олександр Кваша, начальник відділу лісового господарства Лариса Романська, головний спеціаліст – юрисконсульт Тетяна Коваленко, начальник відділу охорони публічного порядку управління превентивної діяльності Головного управління Нацполіції в Кіровоградській області О. Компанієць і державний інспектор з ОНПС в Кіровоградській області Вікторія Коротченко.

Основною темою наради стало забезпечння взаємодії лісівників, правоохоронців та екологів при охороні шпилькових насаджень у передноворічний період.

Олег Середюк ознайомив присутніх з розпорядженням голови Кіровоградської ОДА від 16.11.2018 р. № 854-р «Про комплекс заходів, пов’язаних з реалізацією новорічних ялинок та охороною хвойних насаджень від незаконних порубок у передноворічний період 2019 року» та з наказом Держлісагентства України від 15.11.2018 р. «Про організацію та забезпечення охорони хвойних молодняків від незаконних рубок у різдвяно-новорічний період 2019 року». Він також інформував представників Нацполіції та Держекоінспекції про те, що під час реалізації ялинок використовуватимуться самоклейки та бирки, за допомогою яких можна отримати інформацію про місце вирощування та реалізації новорічних дерев. Обов’язковими є наявність клейма на стовбурі та супроводжувальні документи, які видаються лісогосподарськими підприємствами.

Учасники наради обговорили низку заходів для попередженя порушень законодавства, а також затвердили план проведення спільних рейдів з охорони хвойних молодняків.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 03.12.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты