Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
   Лісівники Кіровоградщини закликають усіх людей бути ОБЕРЕЖНИМИ при поводженні з вогнем на прилеглих до лісів територіях.  Шановні громадяни! НЕ паліть на присадибних ділянках суху траву, НЕ спалюйте сміття, НЕ викидайте на узбіччя ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

4.01.2019: Лісогосподарські підприємства Кіровоградщини реалізували понад 36 тисяч новорічних дерев

 

 

 

Лісогосподарськими підприємствами області  до зимових свят було продано 36383 хвойних дерева. Із загальної кількості реалізованих пухнастих ялинок жителі Кропивницького, зокрема, придбали на обласному новорічному лісовому ярмарку близько п’яти тисяч сосен та ялин. Загальна сума виручки від реалізації святкових ялинок по області становила 3,2 млн. гривень. Середня відпускна ціна дорівнювала 88 гривням.

Продукція лісівників була представлена на ялинкових базарах поруч із адміністративними приміщеннями лісгоспів та лісництв, у різних торгових точках населених пунктів та на майданчику біля обласного управління лісового та мисливського господарства.

Попит на пухнасті красуні залишився на рівні попереднього року. Найбільш активно торгівлю було налагоджено Долинським (7895), Оникіївським (6343) та Чорноліським (5762) лісгоспами.

Зароблені з продажу сосен та ялин кошти підуть на проведення лісівничих заходів, направлених на збільшення лісистості Кіровоградщини.

У передноворічний період працівники державної лісової охорони спільно з правоохоронцями провели в усіх лісництвах області понад 500 рейдів з охорони хвойних насаджень від незаконного вирубування. За результатами рейдів випадків незаконної рубки ялинок не зафіксовано.

 

 

  

 

 

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 04.01.2019

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты