Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
ВІДЕО
 .                                                                                                               ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

4.02.2019: Дмитрівське лісництво виготовило 100 тонн паливних брикетів

 

 

 

 

 

У травні минулого року в Дмитрівському лісництві Чорноліського лісгоспу встановили лінію брикетування відходів продукції лісопиляння, а саме тирси. Різні думки висловлювались в бік рішення керівництва щодо придбання обладнання. Хтось песимістично, хтось оптимістично, але все ж стримано споглядали на нове обладнання в цеху.

Побоювання щодо ефективності устаткування та попиту на продукцію розвіялись з першою ж партією акуратно розфасованих і запакованих брикетів. Попит на них виявився посилений. Та й не могло бути інакше, адже навіть зовнішній вигляд запакованої продукції є привабливим і зручним для використання, бо пакується в паку рівно 10 кг брикетів. Пакування з брикетами зручно переноситься і складається в потрібному місті, не розвалюється, не бруднить приміщення при використанні. Ціна за 1 тонну паливних брикетів становить 3510 грн. і є прийнятною для споживачів.

Та й підприємству є з цього зиск. Раніше відходи лісопиляння вивозили на звалище, витрачаючи кошти на їх перевезення й розміщення. Нині це додаткові надходження для підприємства. За дев’ять місяців експлуатації обладнання виготовлено і реалізовано 100 тонн цінного палива. На лінії працюють троє робітників, які успішно справляються з поставленими задачами.

Тож із впевненістю говоримо, що інвестиції, вкладені у виробництво, а саме на придбання і встановлення обладнання з виготовлення паливних брикетів, то вірний крок підприємства. Обладнання вже самоокупилось і почало працювати на прибуток. 

 

Олена Кирпа, інженер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 04.02.2019

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты