Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
 Працівники апарату обласного управління лісового та ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

4.11.2019: Станіславу Коваленку - 60!

 

 

 

 

 

         4 листопада виповнюється 60 років директору державного підприємства «Долинське лісове господарство» Станіславу Петровичу Коваленку. 

         Зростав у родині лісівника. Його батько Петро Якович Коваленко став директором Долинської лісомеліоративної станції з часу її створення.

         Закінчивши лісогосподарський факультет Української сільськогосподарської академії, трудову діяльність розпочав у 1982 році з посади помічника лісничого Онуфріївського лісництва Світловодського лісгоспзагу. Потім повернувся у рідний район, у Долинський лісгосп, де працював на посаді інженера лісових культур, головного лісничого, а з липня 2002 року очолює колектив ДП «Долинський лісгосп».

         Посада директора степового лісгоспу – це, без перебільшення, на рівні подвигу. Щоб керувати неприбутковим лісовим господарством, потрібно бути лісовим патріотом і мати велике бажання степ одягати у ліс. Саме ці якості притаманні Станіславу Коваленку.

         Навіть чисто візуально можна побачити внесок Станіслава Петровича у заліснення степового краю. Наразі це обліснення Іскрівського водосховища у Петрівському районі. У свій час лісгоспу було передано близько 700 га берегової площі для заліснення. Голе водосховище виглядало бідно, незатишно. Зараз зовсім інша картина – справжня оаза, серед зелені виросли бази відпочинку.

         На території двох вуглерозрізів проводилася рекультивація земель, нарізка терас, які лісівники заліснювали. Раніше крізь молоді дерева проглядалися тераси, а зараз на тому місці суцільний лісовий масив площею майже тисячу гектарів. І сліду не залишилось від балок, ярів, відвалів. Водойми серед цієї місцевості зробили її привабливою для відпочиваючих.

         Робота по створенню захисних лісових насаджень вимагає тривалого часу. За цю буденну, але вкрай важливу працю Станіслав Петрович має заслужені галузеві відзнаки «За бездоганну службу в державній лісовій охороні» за 10, 20 років. Нагороджений нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства».

         Лісівники Кіровоградщини високо цінують його професійний патріотизм і вагомий особистий внесок в обрамлення зеленим вбранням південного краю нашої області. Його працелюбству, закоханості в роботу можна по-доброму позаздрити.

Шановний Станіславе Петровичу!

         Лісівники Кіровоградщини щиро вітають Вас з ювілеєм. Бажають Вам злагоди та достатку, міцного здоров`я та оптимізму, родинного благополуччя.

         Хай примножується лік Вашим радощам і добрим справам!

 

 

 

 

 

Добавлено: 04.11.2019

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты