Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Пожежні навчання (ВІДЕО)
На базі ДП «Олександрівський лісгосп» відбулись спільні тактико-спеціальні навчання по гасінню умовної пожежі в лісовому масиві, участь у яких взяли державна лісова охорона Кіровоградщини та працівники Управління Держслужби з надзвичайних ... Дізнатися більше...
                              ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

5.01.2017: Працівники Чорноліського лісгоспу закликали відпочиваючих до обережності з вогнем

 

 

У пожежонебезпечний період лісова охорона Чорноліського лісгоспу, об’єднавши свої зусилля з рятувальниками та правоохоронцями, спрямовує всі свої зусилля на посилення профілактичної роботи по запобіганню пожежам у лісових насадженнях.

У вихідні дні у зв’язку з напливом відпочивальників рейдова бригада працювала у посиленому режимі. Перевірки дотримання громадянами правил пожежної безпеки у лісах відбулись на території Знам′янського району та м. Знам'янки. Учасники рейдів поспілкувалися з громадянами, роз’яснили, як відпочивати, щоб не зашкодити зеленим насадженням, наголосили, що лісова пожежа – складне явище, яке важко контролювати, яке стрімко розвивається та змінює свій напрям, закликали пильнувати дітей та не допускати їх пустощів з вогнем, а також роздали листівки із правилами безпеки.

Можливо, завдяки роз’яснювальній роботі у лісовому фонді Чорноілського лісгоспу протягом пожежонебезпечного періоду не зафіксовано жодного випадку виникнення пожеж.

Олена Кирпа, інженер

 

 

 

 

Добавлено: 05.09.2017

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты