Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Пожежні навчання (ВІДЕО)
На базі ДП «Олександрівський лісгосп» відбулись спільні тактико-спеціальні навчання по гасінню умовної пожежі в лісовому масиві, участь у яких взяли державна лісова охорона Кіровоградщини та працівники Управління Держслужби з надзвичайних ... Дізнатися більше...
  Працівники апарату обласного управління лісового ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

5.10.2018: Лісогосподарські підприємства проводять осінню лісокультурну кампанію

 

 

 

Осіння лісокультурна кампанія на Кіровоградщині триває, лісогосподарськими підприємствами виконано значний обсяг робіт. За інформацією станом на 5 жовтня, з початку нинішнього року проведено доглядів за лісовими культурами на площі 6373 га,  з них за культурами на зрубах – 3555 га,  за захисними насадженнями – 2818 га. Розпочато підготовку ґрунту під культури наступного року, наразі площа становить 13 га.

Під посіви наступних років заготовлено жолудів дуба усіх порід 15,6 т, з них дуба звичайного – 15,5 т. Заготівля насіння триває.

Держлісгоспами області з початку року реалізовано декоративного посадкового матеріалу  в кількості 62,6 тис. шт. саджанців на загальну суму 1 млн. 661 тис. грн. У першій трійці за показником надходжень від реалізації Оникіївський, Чорноліський та Олександрівський лісгоспи. 

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 05.10.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты