Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Пожежні навчання (ВІДЕО)
На базі ДП «Олександрівський лісгосп» відбулись спільні тактико-спеціальні навчання по гасінню умовної пожежі в лісовому масиві, участь у яких взяли державна лісова охорона Кіровоградщини та працівники Управління Держслужби з надзвичайних ... Дізнатися більше...
  Працівники апарату обласного управління лісового ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

5.12.2017: Ларисі Якович - 50

 

 

 

5 грудня свій 50-річний ювілей святкує позитивна та щира людина,  надійна колега та вірна подруга, турботлива мама та бабуся Якович Лариса Павлівна, яка вже понад чверть століття працює в Оникіївському лісгоспі.

Народилася, виросла і живе Лариса Павлівна у селі Оникієвому. Закінчивши школу, ювілярка вступила до Кіровоградського кооперативного технікуму, де отримала базову бухгалтерську освіту. Досвід економіста Лариса Павлівна отримувала в Плетеноташлицькій кооперації, а із серпня 1991 року по сьогоднішній день працює в Оникіївському лісгоспі, з 2002 року - на посаді головного економіста. Як і належить економісту, Лариса Павлівна відрізняється від інших колег раціональним економічним підходом до життя. Вона завжди має ціль, до якої чітко та виважено підходить.    

Шановна Ларисо Павловно, лісівники Кіровоградщини бажають вам міцного здоров’я, нехай всі ваші мрії збуваються, а оптимізм насправді виявиться реалізмом. Щоб вас зігрівали теплі слова близьких і серця ніколи не торкнулася тінь розчарувань. Побільше в житті усмішок і позитиву. І нехай у домі завжди панують спокій, затишок і гармонія.

 

 

Добавлено: 05.12.2017

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты