Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
«Створюємо ліси разом»
21 березня стартувала громадська акція Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом». Триватиме вона до 17 квітня, коли відзначається День довкілля. Під час акції лісівники приділятимуть еколого-просвітницькій ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

6.04.2021: У лісах Кіровоградщини розпочались рейди з метою недопущення виникнення пожеж

 

 

 

З метою запобігання виникненню пожеж у зелених насадженнях лісничий Кропивницького лісництва Сергій Панчак спільно із співробітниками Управління ДСНС у Кіровоградській області  та ГУ НП в області 3 квітня здійснили патрулювання хвойних лісових масивів, які обрамлюють Кропивницький.

 У приміських лісах у  вихідні дні багато відпочивальників. Розпочався сезон шашликів, а відтак і розведення вогнищ, що суворо заборонено за межами спеціальних майданчиків.  Щоб палії не залишились непоміченими, під час патрулювання  представники рятувальної служби використовували квадрокоптер. Члени рейдової групи провели роз’яснювальну роботу з  відпочивальниками, інформували про розмір штрафів за вчинення пожеж у лісах та підпал сухої трави і вручили громадянам листівки з правилами пожежної безпеки.

 

ДП «Компаніївський лісгосп»

 

 

 

 

Добавлено: 06.04.2021

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты