Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
«Створюємо ліси разом»
21 березня стартувала громадська акція Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом». Триватиме вона до 17 квітня, коли відзначається День довкілля. Під час акції лісівники приділятимуть еколого-просвітницькій ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

6.04.2021: В ефірі обласного радіо розповіли про акцію «Створюємо ліси разом»

 

 

 

У програмі «Радіодень» обласного радіо сьогодні, 6 квітня, обговорили хід проведення на Кіровоградщині всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом». 

Як розповів гість студії - перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства – головний лісничий Олег Середюк, акція стартувала 21 березня і триватиме до 17 квітня, коли відзначається День довкілля. Ініціатором її проведення виступило Державне агентство лісових ресурсів України. 

Метою акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, надання можливості школярам, представникам громадськості взяти участь у створенні лісів. 

У заходах із садіння дерев беруть участь представники громадськості та органів влади, учнівська та студентська молодь, працівники мас-медіа.

Особлива увага приділяється лісівниками еколого-просвітницькій роботі з учнями. Це, зокрема, поширення знань про ліси та їх значення для життя на землі під час екскурсій та лекцій, уроків у лісі,  виготовлення шпаківень та розміщення їх з участю школярів у лісових масивах і т. ін. Крім того, з допомогою працівників галузі проводяться заходи з благоустрою територій шкіл, соціальних закладів та населених пунктів.

У рамках акції «Створюємо ліси разом» відбудеться глобальний екологічний проект «Озеленення планети», під час якого буде висаджено мільйон дерев за один день у 100 країнах світу. В ході реалізації цього проекту по області буде створено 7,8 га лісів. На цій площі лісівники разом з громадськістю висадять 34,4 тис. дерев. 

Від імені своїх колег Олег Середюк запросив усіх охочих приєднатися до весняної посадки лісу й власними руками зробити внесок у збереження навколишнього середовища.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 06.04.2021

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты