Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
ВІДЕО
 .                                                                                                               ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

6.11.2018: В ОУЛМГ підбили підсумки господарсько-фінансової діяльності за дев’ять місяців

 

 

 

На засіданні колегії обласного управління лісового та мисливського господарства під головуванням начальника управління Наталії Ревенко підбито підсумки господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств Кіровоградщини за дев’ять місяців року.

У трудовому суперництві перше місце зайняв колектив Оникіївського лісгоспу, на другому - Чорноліський лісгосп, на третьому - Олександрівський лісгосп. Стимулюючий приз до перемоги у наступному періоді – символічну черепаху отримав Долинський лісгосп.

 

Як відмітив перший заступник начальника управління Олег Середюк, основні заплановані лісогосподарські заходи підприємства в зазначеному періоді виконали.

Лісові культури створено на площі 339,4 га, з них 138 га – нові ліси. Доповнення проведено на площі 682,3 га, у тому числі нові ліси 166,9 га. Догляд за культурами проведено на площі 6514 га,  у тому числі за новими лісами – 2 938,6 га.

У підвідомчих лісах виникло 5 випадків лісових пожеж на площі 2,28 га. Профілактичні та попереджувальні протипожежні заходи виконано в повному обсязі.

Обсяг виявлених незаконних рубок у лісах підпорядкованих підприємств становив 139 куб. м. Сума завданої шкоди – 1117 тис. грн., відшкодовано 37,2 тис. грн. Під час рейдів у мисливських угіддях виявлено 37 порушників правил полювання.

На 111 % зросла середня заробітна плата і становить 12 948 грн. До бюджетів усіх рівнів та фондів сплачено 83,3 млн. грн.

На фінансування заходів з охорони праці витрачено 1,3 млн. грн. (що дорівнює 0,7 відсотка від реалізації лісопродукції). Забезпеченість працівників лісового господарства засобами індивідуального захисту становить сто відсотків.

Заступник начальника управління Олександр Кваша повідомив, що від усіх видів рубок заготовлено 125,3 тис. кубометрів деревини, що на 20,6 тис. куб. м більше, ніж торік.

Вихід ділової деревини становив 22,6 %, техсировини – 73,9 %, дров паливних – 3,3 %. Ціна реалізованого кубометра заготовленої деревини зросла на 126 грн. і становить 1249 грн.

Реалізовано лісопродукції в круглому вигляді 125,6 тис. кубометрів. Обсяг реалізації продукції зріс на 12 % до відповідного періоду минулого року і становив 195,5 млн. грн. 

Деревообробними підрозділами підприємств перероблено 8656 куб. м деревини. Випуск з кубометра пущеної в переробку деревини становив 4091 грн., що на 898 грн. більше, ніж у минулому році.

Середня заробітна плата в деревообробному секторі зросла на 1069 грн. (до 17 215 грн.). Товарний випуск продукції переробки становив 35,4 млн. грн.

Учасники колегії заслухали інформацію щодо організації системи внутрішнього контролю у лісогосподарських підприємствах, зокрема розроблення адміністративних регламентів, які визначають основні функції та процеси на підприємстві.

Присутні ознайомились з ходом осінніх лісокультурних робіт. Так, у цілому лісівники Кіровоградщини виконали план по заготівлі жолудів дуба, завершується створення лісових насаджень, також проводиться підготовка ґрунту, висівання та збір лісового насіння. Підприємства реалізували 82,2 тис. штук саджанців декоративних порід на загальну суму 2,7 млн. грн.

Начальник управління Наталія Ревенко ознайомила колег з результатами роботи виїзної колегії, яка проходила на базі Чернігівського ОУЛМГ, та звернула увагу на необхідність своєчасної підготовки працівників державних лісогосподарських підприємств до чергового етапу електронного декларування.

Керівник закликала працівників лісової охорони посилити роботу рейдових бригад у зв’язку з відкриттям сезону полювання на парнокопитних та звернула увагу на безпеку перебування в лісі грибників. Це стосується проведення підприємствами робіт у лісових насадженнях та контролю за недопущенням мисливцями порушень правил полювання й дотримання ними правил поводження з вогнепальною зброєю.

 

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 06.11.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты