Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Пожежні навчання (ВІДЕО)
На базі ДП «Олександрівський лісгосп» відбулись спільні тактико-спеціальні навчання по гасінню умовної пожежі в лісовому масиві, участь у яких взяли державна лісова охорона Кіровоградщини та працівники Управління Держслужби з надзвичайних ... Дізнатися більше...
  Працівники апарату обласного управління лісового ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

6.12.2017: Учасники наради в обласному управлінні обговорили питання взаємодії щодо забезпечення охорони хвойних молодняків

 

 

В обласному управлінні лісового та мисливського господарства 5 грудня відбулась спільна нарада, на якій розглядалось питання охорони хвойних молодняків від незаконного вирубування в передноворічний період 2018 року. У нараді взяли участь перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Олег Середюк, завідувач сектору лісового господарства Лариса Романська, головні лісничі та лісничі державних лісогосподарських підприємств, спеціалісти облуправління, старший інспектор УПД ГУНП в Кіровоградській області В. Баранов і державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища області Вікторія Коротченко.

 Олег Середюк ознайомив присутніх з розпорядженням голови Кіровоградської ОДА від 21.11.2016 р. № 581-р «Про комплекс заходів, повязаних з реалізацією новорічних ялинок та охороною хвойних насаджень від незаконних порубок у передноворічний період 2017 року» та з листом Держлісагентства України від 14.11.2017 р. № 08-15/9078-17 «Щодо посилення охорони хвойних насаджень від у різдвяно-новорічний період 2018 року». Також інформував представників Нацполіції та Держекоінспекції про те, що нинішнього року лісові господарства реалізовуватимуть ялинки із самоклейками, які дають можливість отримати інформацію про місце вирощування та реалізації новорічних дерев.

Присутні обговорили низку заходів для попередженя порушень законодавства й затвердили план проведення спільних рейдів з охорони хвойних молодняків.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

Добавлено: 06.12.2017

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты