Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Новорічні ялинки
  Адреси, за якими можна придбати новорічні ялинки, вирощені у державних лісогосподарських підприємствах Кіровоградщини Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 76 - біля ... Дізнатися більше...
                                                                    ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

7.02.2018: Лісівники Світловодського лісгоспу забезпечують поживою диких тварин

 

 

Зима – сувора пора для диких тварин. Природних кормів дичині вже не вистачає або ж вони засипані снігом, тому на допомгу звірям приходить людина.

Лісова охорона зобов’язана забезпечити низку заходів щодо охорони та відтворення диких мисливських тварин, а також збереження та відтворення популяції мисливської фауни. Завдяки турботі лісівників лісові мешканці мають взимку їжу та сіль. Працівники лісу поповнюють кормушки, розміщені на спеціально обладнаних майданчиках, сіном, кормовими віниками, зерновідходами, кукурудзою, додають у солонці сіль. Дбати про диких звірів це не тільки робота для служителів лісу, а й моральний обов’язок.

Державне підприємство «Світловодське лісове господарство» не є користувачем мисливських угідь, водночас, відповідно до розпорядження обласного управління лісового та мисливського господарства від 12.07.2017 р. за № 14, лісгосп забезпечує охорону державного мисливського фонду в межах мисливських угідь на території Світловодського району.

Олександр Кошеленко, мисливствознавець лісгоспу

 

 

 

 

Добавлено: 07.02.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты